Ponuka pre

dospelých

 

 

LATINOFIT

BEE ACTIVE

FOLKO

MAKÁRNIČKA

Riťka z fitka

Latin Heels

STREČING

LATINO ON STAGE

Individuálne tanečné hodiny

 Individuálne fitness tréningy

Pre koho je ActiWOOWo?

ActiWOOWo bolo stvorené pre tých, ktorí hľadajú pre seba či svoje najmilšie ratolesti: 

 • niečo nové, zaujímavé a obohacujúce,
 • niečo iné, ako doteraz, 
 • niečo, čo urobia len a len pre seba a zlepší im to deň, 
 • niečo, čo si nedokážu zatiaľ predstaviť…  

LATINOFIT

LATINOFIT je spojenie tanečného a športového tréningu. Je to dynamická 60-minútovka plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Krokové variácie pochádzajú z rôznych latino tancov – reggaeton, salsa, samba, merengue, cha-cha, bachata, calypso, flamenco, cumbia a mnohých ďalších. Striedajú sa tu rýchle rytmy s pomalými.

Ak vás nebaví monotónne cvičenie v posilňovni, vyskúšajte LATINOFIT! Pravidelnou návštevou sa zlepšuje nielen celková fyzická kondícia, ale aj duševná. Má vysoký potenciál motivovať vás k pravidelnému cvičeniu, na ktoré sa budete dokonca tešiť.

Skvelé na tomto tréningu je, že ho budete končiť s úsmevom na tvári. Navyše spálite zbytočné kalórie a vytvarujete si svalstvo. Ktoré konkrétne? Nohy, zadok, chrbát, brucho, a ako bonus ten najdôležitejší sval – srdce. Je veľkým prínosom pre telo, myseľ aj dušu.

Ako LATINOFIT prebieha?

 1. Rozohriatie tela prirodzenou formou – tréning začíname od „nuly“, a preto zahájime správny štart pohybovej aktivity
 2. Rozcvičenie celého tela – smerujeme k 100% fyzickému výkonu, na ktorý je nevyhnutné sa poctivo rozcvičiť od hlavy až po päty a aktivovať vybrané svalové skupiny
 3. Hlavná časť – pozostáva z krátkej latino choreografie
 4. Strečing celého tela s prioritou najviac zapájaných svalových skupín počas hlavnej časti tréningu

Choreografia je technicky nenáročná, prispôsobená pre začiatočníkov aj pokročilých. Tanec je silným nástrojom, ktorý stavia telo i myseľ pred nové výzvy, najmä v pokročilom veku. Považuje sa za psycho-sociálnu aktivitu a spája nespočetné množstvo pozitívnych účinkov na zdravie v jedinej činnosti. Pomôže vám odstrániť únavu, znovu získať energiu a omladiť celé telo.

Formou otvoreného tréningu

Rozvrh

Ružinov

ByRamos Studio, Martinčekova 17 (2.poschodie)

Pondelok

19:00-20:00

Streda

19:00-20:00

PERMANENTKY:

Jednorazová: 10 €

5-vstupová: 9,80 €

10-vstupová: 9,50 €

Multisport, UpBalansea

Ružinov

Jax Fitness Group, Košická 17

Utorok

18:00-19:00

PERMANENTKY:

Jednorazová: 10 €

5-vstupová: 9,80 €

10-vstupová: 9,50 €

Multisport, UpBalansea

Banská Bystrica

BaFit, Kláry Jarunkovej 1, Banská Bystrica

Štvrtok

18:30-19:30

V zmysle cenníka

BaFit, Multisport

Upbalansea

BEE ACTIVE

BEE ACTIVE

je kvalitná tréningová sobota, ktorej hlavnou misiou je obzvláštniť a obohatiť váš bežný pohybový režim. Pozitívne naladenie, tona endorfínov a kopec motivácie sú viac ako potrebné pre každého. Od toho sme tu.

Najbližšie, už tretie BEE ACTIVE nás čaká na jar 2024. Nebude to len o troch tréningoch. Strávime spolu hodnotný čas pohybom, na ceste za zdravím a krásou, v obklopení rovnako naladených ľudí, s kopou chit-chat momentov mimo cvičenia a veeeľa darčekmi. Event je unisex. Avšak pre Ladies je tu toho vždy trošku viac. Ako je už zvykom, nebude chýbať špeciálny hosť.

Forma: Otvorený tréning

VSTUPENKY

 • Single Ticket – 1 tréning podľa vlastného výberu
 • Combo Ticket – 2 tréningy podľa vlastného výberu
 • Full Pass – všetky tréningy z ponuky.

UŽ ČOSKORO

 • VIP BEE ACTIVE 13.4.2024, Dance LAB
 • BEE ACTIVE, Apríl 2024, Bafit Academy, Banská Bystrica

Zakúpením ktorejkoľvek vstupenky získavaš automaticky zapojenie do bohatej TOMBOLY s cenami, ktoré skutočne veľmi potešia! V side programe dávame možnosť zmerať sa na revolučných prístrojoch (InBody, MaxPulse, biofotonický skener atď.) v oblasti zdravia a krásy (InBody, MaxPulse, biofotonický skener atď.) za exkluzívne ceny.

Priamo na mieste budete mať možnosť kúpiť si štýlové športové oblečenie merchov Riť jak má byť a Telo ako delo navrhnuté v limitovanej kolekcii, a tiež obľúbené cestoviny Happy Kraken. Príležitosť urobiť si mini-shopping, ktorý nepochybne všetky milujeme!

Predpredaj vstupeniek bude spustený začiatkom roka 2024.

FOLKO

Voľnočasová aktivita v duchu slovenského folklóru. Je určená dospelákom, ktorí majú radi tanec – predovšetkým slovenské ľudové tance, ľudovú hudbu, slovenské ľudové zvyky a tradície. Hodina je prispôsobená úrovni účastníkov. V kurze pôjdeme od samotných základov, svižnejším tempom pokročíme postupne každú hodinu ďalej. Čo hodina, to iný región Slovenska.

Na vlastnom tele pocítite, aké je naše kultúrne dedičstvo neskutočne rozmanité, z kúta na kút úplne iné a pritom stále “cool”. Netreba sa ničoho báť, pracovať budeme v uvoľnenej a veselej atmosfére. Skvelá aktivita, ak potrebujete zmeniť náladu a myšlienky!

Vhodné je pohodlné a praktické oblečenie. Na obuv sú odporúčané ľahké bežecké tenisky, jazzové cvičky, charakterky, Sansha sneakers. Akékoľvek folklórne prvky v rámci outfitu a stylingu sú vítané. Kľudne si prineste folklórne oblečko, ak také máte doma, atmosféra bude o to lepšia 🙂 

Forma: Kurz / Otvorená tanečná hodina

Pri nenaplnení plnej kapacity kurzu možnosť jednorazového vstupu

… alebo Multisport, UpBalansea s doplatkom

Pridajte sa už do prebiehajúceho kurzu, máme pár miest voľných!

Kurzovné (8 tanečných hodín + 3 náhradné): 60 €
Celoročné kurzovné (3 série, pri jednorazovej platbe zľava 5 %): 171 €
Jednorazový vstup: 10 €

Streda

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

10.00€|tanečná hodina

LATIN HEELS

Vychutnajte si tanec so štýlom, eleganciou a s vašimi obľúbenými tanečnými topánkami!

Tanečný kurz je určený pre ženy na objavenie a rozvíjanie svojho ženského potenciálu prostredníctvom latino tanca na High Heels. Áno, na vysokých podpätkoch, ktoré k ženám predsa neodmysliteľne patria!

Naučíme sa techniku chôdze a tanca v latinkách (High Heels). Zároveň, ako sa na túto aktivitu správne rozcvičiť, ktoré svaly a šľachy je nutné pravidelne posilňovať a následne strečovať, aby naše telo netrpelo. Zlepšíte si celkové držanie tela, svoju motoriku a koordináciu pri tanci, tanečnú pamäť, schopnosť vnímať hudbu, tanečne improvizovať a suverénne vystupovať. 

Ladies, objavte prostredníctvom tanca svoje ženské JA! S hrdosťou si dovoľte čas len a len pre seba. Ani nebude vedieť ako sa oslobodíte od napätia, problémov a starostí bežných dní. Potrebuje to každá jedna z nás… A nebojte sa tanca! Tanečné choreografie sú tvorené zo základných krokov latinsko-amerických tancov, vďaka čomu sa úplne prirodzene budete cítiť sebavedomejšie, zmyselnejšie a ženskejšie ako kedykoľvek predtým. 

Je potrebné priniesť si pohodlné športové oblečenie, vysoké podpätky (latinky alebo High Heels, v ktorých sa dobre tancuje a poskytujú stabilitu členku a chodidlu), ponožky (na cvičenie). 

Mesačný kurz (4 tanečné hodiny á 90 minút, technika + 1 tanečná choreografia): 

 • Apríl (uzávierka prihlášok do 30.3.):
  • 7.4.
  • 14.4.
  • 21.4.
  • 28.4. 
 • Máj (uzávierka prihlášok: 30.4.):
  • 5.5.
  • 12.5.
  • 19.5.
  • 26.5. 

Nevyčerpané kurzovné hodiny si môžete nahradiť na LATINOFIT vo vybranom termíne.

Forma: Otvorená tanečná hodina

Cena mesačného kurzu: 44 €
Jednorazový vstup: 12 € (s prihlásením do piatku)
Jednorazový vstup na mieste: 15 € (v hotovosti, bez prihlásenia)

Nedeľa

17:30-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

12.00€|tanečná hodina (90 min)

LATINO
ON STAGE

Ak už dlho túžiš po vlastnom tanečnom vystúpení, toto je tvoja šanca! Na niekoľkých tanečných hodinách sa cielene pripravíme na spoločné latino vystúpenie.

V jednej ucelenej tanečnej choreografii v štýle latino zúročíš všetko, čo si sa naučila na tanečných kurzoch, workshopoch či LATINOFITe. Zažiar vo svetle reflektorov pred očami divákov!

Forma: Kurz / Otvorená tanečná hodina

Jednorazový vstup (tanečná hodina) – 10 €

Aktuálne tento kurz neprebieha.

 

Piatok

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

10.00€|tanečná hodina

Individuálne tanečné hodiny

Súkromné tanečné hodiny vo zvolenom tanečnom štýle prispôsobené podľa požiadaviek. Pre začiatočníkov i pokročilých. Posuň sa vo svojom tanečnom umení systematicky, bez stresov, tlaku a trápenia! Napíš nám, radi pomáhame s tanečnými snami.

Individuálne fitness tréningy

Máš radšej osobný prístup a individuálne tréningy? Tréningy v Trias Perfomance (Jadrová 4, Ružinov, BA)Jax Fitness Group (Košická 56, Ružinov, BA) sú šité na mieru pre každého klienta na základe jeho aktuálnej kondície, stanovených cieľov a zdravotného stavu. V ponuke máme Jeden na jedného a Dvaja na jedného. Kontaktuj nás!

MAKÁRNIČKA

Tréning pre zlepšenie kondície a posilnenie svalov celého tela. Cieľom je zaviesť pohyb ako pravidelnú aktivitu do diárov bežnej populácie a získať za 60 minút maximálny úžitok z tréningu. 

Tréning vytvára vhodné podmienky pre všeobecne lepší výkon – pri športe, pri tanci, či bežných každodenných aktivitách. Vyložiť ťažkú krabicu na skriňu, zdvihnúť dieťa či vyšprintovať v plnom nasadení za električkou nie je predsa len tak! Pravidelným cvičením sa zlepší výkonnosť svalov, práca kĺbov, kontrola nad svojím telom a jeho držanie. Je zároveň skvelou prevenciou voči zraneniam.

Cvičenia sú vykonávané vlastnou hmotnosťou, používaním voľných váh (ako sú jednoručky, kettlebelly, veľká osa) a používaním rôznych pomôcok na cvičenie (ako napríklad bandy, bloky, lopty atď.). 

Buďte pripravení použiť svaly, o ktorých ste možno ani nevedeli, že ich máte a čo dokážu… Zistíte, akí ste silní a koľko vládzete. Aj že dokážete zabojovať, prekonávať prekážky, čeliť únave i prehrám. Po niekoľkých mesiacoch určite oceníte svoj fyzický pokrok, krajší vzhľad a celkovo lepší pocit, že nežijete len z povinnosti a hrdo si robíte niečo prospešné pre seba. 

Obavy bokom! Tréning je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie, hmotnosť či aktuálnu kondíciu. S pohybom je život lepší a priamo zvyšuje jeho kvalitu. Tak si príď poriadne zamakať! 

Forma: Otvorený tréning

Makárnička prebieha od začiatku roka 2024 v Trias Perfomance!

Štvrtok

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (Trias Performance, Jadrová 4, Bratislava)

PERMANENTKY:

Jednorazová: 10 €

5-vstupová: 9,80 €

10-vstupová: 9,50 €

Multisport, UpBalansea

Riťka

z fitka

Riťka z fitka je intenzívny tréning so zameraním na spodnú časť tela. Súčasný životný štýl sa podpisuje (okrem iného) pod fakt, že najväčší sval nášho tela – ZADOK – je zapojený do svojej činnosti veľmi málo, čo más svoje dôsledky – zdravotné i estetické… 

Ak je oblejší a pevnejší zadok, plochejšie brucho a vyrysovanejšie svaly nôh to, po čom túžiš, je toto cvičenie určené pre teba.

Forma: Formou skupinového tréningu

Riťka z fitka prebieha od začiatku roka 2024 v Trias Perfomance!

Piatok

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (Trias Perfomance, Jadrová 4, Bratislava)

PERMANENTKY:

Jednorazová: 10 €

5-vstupová: 9,80 €

10-vstupová: 9,50 €

Multisport, UpBalansea

Riťka z fitka je intenzívny tréning so zameraním na spodnú časť tela. Súčasný životný štýl sa podpisuje (okrem iného) pod fakt, že najväčší sval nášho tela – ZADOK – je zapojený do svojej činnosti veľmi málo, čo más svoje dôsledky – zdravotné i estetické… 

Ak je oblejší a pevnejší zadok, plochejšie brucho a vyrysovanejšie svaly nôh to, po čom túžiš, je toto cvičenie určené pre teba. 

STREČING

Využi vo svoj prospech výhody strečingu, mobilizačných cvičení a práce na flexibilite celého tela! Na tomto kurze sa zameriame na rovnováhu tela, celkové držanie tela,  zvýšenie pohyblivosti jednotlivých kĺbov, uľahčenie prekrvenia svalov, uvoľňovanie stuhnutosť a napätia vo svaloch po práci či intenzívnom tréningu.

Týmto všetkým sa dá predchádzať možným zraneniam. Spoločne budeme pracovať na sile a flexibilite tela s jasným účelom – získať nádherný postoj, lepšiu kontrolu nad vlastným telom, dobrú starostlivosť o kĺby a vynikajúcu presnosť pohybu. 

Stačí si priniesť pohodlné oblečenie, karimatku a ponožky (na cvičenie).

Forma: kurz

Pri nenaplnení plnej kapacity kurzu možnosť jednorazového vstupu

Kurz STREČING otvoríme na základe záujmu – pošlite nám prihlášku!

Máte otázky?

Ozvite sa cez kontaktný formulár