Ponuka pre

dospelých

 

 

LATINOFIT

BEE ACTIVE

FOLKO

MAKÁRNIČKA

Latin Heels

STREČING

LATINO ON STAGE

Individuálne tanečné hodiny

 Individuálne fitness tréningy

Pre koho je ActiWOOWo?

ActiWOOWo bolo stvorené pre tých, ktorí hľadajú pre seba či svoje najmilšie ratolesti: 

 • niečo nové, zaujímavé a obohacujúce,
 • niečo iné, ako doteraz, 
 • niečo, čo urobia len a len pre seba a zlepší im to deň, 
 • niečo, čo si nedokážu zatiaľ predstaviť…  

LATINOFIT

LATINOFIT je spojenie tanečného a športového tréningu. Je to dynamická 60-minútovka plná energie, skvelej hudby a dobrej nálady. Krokové variácie pochádzajú z rôznych latino tancov – reggaeton, salsa, samba, merengue, cha-cha, bachata, calypso, flamenco, cumbia a mnohých ďalších. Striedajú sa tu rýchle rytmy s pomalými.

Ak vás nebaví monotónne cvičenie v posilňovni, vyskúšajte LATINOFIT! Pravidelnou návštevou sa zlepšuje nielen celková fyzická kondícia, ale aj duševná. Má vysoký potenciál motivovať vás k pravidelnému cvičeniu, na ktoré sa budete dokonca tešiť.

Skvelé na tomto tréningu je, že ho budete končiť s úsmevom na tvári. Navyše spálite zbytočné kalórie a vytvarujete si svalstvo. Ktoré konkrétne? Nohy, zadok, chrbát, brucho, a ako bonus ten najdôležitejší sval – srdce. Je veľkým prínosom pre telo, myseľ aj dušu.

Ako LATINOFIT prebieha?

 1. Rozohriatie tela prirodzenou formou – tréning začíname od „nuly“, a preto zahájime správny štart pohybovej aktivity
 2. Rozcvičenie celého tela – smerujeme k 100% fyzickému výkonu, na ktorý je nevyhnutné sa poctivo rozcvičiť od hlavy až po päty a aktivovať vybrané svalové skupiny
 3. Hlavná časť – pozostáva z krátkej latino choreografie
 4. Strečing celého tela s prioritou najviac zapájaných svalových skupín počas hlavnej časti tréningu

Choreografia je technicky nenáročná, prispôsobená pre začiatočníkov aj pokročilých. Tanec je silným nástrojom, ktorý stavia telo i myseľ pred nové výzvy, najmä v pokročilom veku. Považuje sa za psycho-sociálnu aktivitu a spája nespočetné množstvo pozitívnych účinkov na zdravie v jedinej činnosti. Pomôže vám odstrániť únavu, znovu získať energiu a omladiť celé telo.

Formou otvoreného tréningu

Rozvrh

Ružinov

ByRamos Studio, Martinčekova 17 (2.poschodie)

Pondelok

19:00-20:00

Streda

19:00-20:00

Permanentky:

Jednorazová: 9 €

5-vstupová: 8,80 €

10-vstupová: 8,50 €

Ružinov

Jax Fitness Group, Košická 17

Utorok

18:00-19:00

Štvrtok

18:00-19:00

Permanentky:

Jednorazová: 9 €

5-vstupová: 8,80 €

10-vstupová: 8,50 €

Čierna Voda

Relax Triblavinská, Triblavinská 10 (veľká sála)

Pondelok

Streda

Permanentky:

Jednorazová: 9 €

5-vstupová: 8,80 €

10-vstupová: 8,50 €

Banská Bystrica

BaFit, Kláry Jarunkovej 1, Banská Bystrica

Štvrtok

18:30-19:30

V zmysle cenníka BaFit, Multisport

Zvolen

Technická univerzita, T.G.Masaryka 24, telocvičňa

Utorok

17:30-18:30

November 

tréningy pozastavené

Permanentky:

Jednorazová: 7,50 €

5-vstupová: 7,30 €

10-vstupová: 7,00 €

Nové Mesto

NewSchool Underground Dance Studio, Pionierska 17, Bratislava

UTOROK

19:15-20:15

Začíname

od 5.12. !

Permanentky:

Jednorazová: 9 €

5-vstupová: 8,80 €

10-vstupová: 8,50 €

BEE ACTIVE

BEE ACTIVE

je kvalitná tréningová sobota, ktorej hlavnou misiou je obzvláštniť a obohatiť váš bežný pohybový režim. Pozitívne naladenie, tona endorfínov a kopec motivácie sú viac ako potrebné pre každého. Od toho sme tu.

Najbližšie, už tretie BEE ACTIVE nás čaká na jar 2024. Nebude to len o troch tréningoch. Strávime spolu hodnotný čas pohybom, na ceste za zdravím a krásou, v obklopení rovnako naladených ľudí, s kopou chit-chat momentov mimo cvičenia a veeeľa darčekmi. Event je unisex. Avšak pre Ladies je tu toho vždy trošku viac. Ako je už zvykom, nebude chýbať špeciálny hosť.

Forma: Otvorený tréning

VSTUPENKY

 • Single Ticket – 1 tréning podľa vlastného výberu
 • Combo Ticket – 2 tréningy podľa vlastného výberu
 • Full Pass – všetky tréningy z ponuky.

Zakúpením ktorejkoľvek vstupenky získavaš automaticky zapojenie do bohatej TOMBOLY s cenami, ktoré skutočne veľmi potešia! V side programe dávame možnosť zmerať sa na revolučných prístrojoch (InBody, MaxPulse, biofotonický skener atď.) v oblasti zdravia a krásy (InBody, MaxPulse, biofotonický skener atď.) za exkluzívne ceny.

Priamo na mieste budete mať možnosť kúpiť si štýlové športové oblečenie merchov Riť jak má byť a Telo ako delo navrhnuté v limitovanej kolekcii, a tiež obľúbené cestoviny Happy Kraken. Príležitosť urobiť si mini-shopping, ktorý nepochybne všetky milujeme!

Predpredaj vstupeniek bude spustený začiatkom roka 2024.

FOLKO

Voľnočasová aktivita v duchu slovenského folklóru. Je určená dospelákom, ktorí majú radi tanec – predovšetkým slovenské ľudové tance, ľudovú hudbu, slovenské ľudové zvyky a tradície. Hodina je prispôsobená úrovni účastníkov. V kurze pôjdeme od samotných základov, svižnejším tempom pokročíme postupne každú hodinu ďalej. Čo hodina, to iný región Slovenska.

Na vlastnom tele pocítite, aké je naše kultúrne dedičstvo neskutočne rozmanité, z kúta na kút úplne iné a pritom stále “cool”. Netreba sa ničoho báť, pracovať budeme v uvoľnenej a veselej atmosfére. Skvelá aktivita, ak potrebujete zmeniť náladu a myšlienky!

Vhodné je pohodlné a praktické oblečenie. Na obuv sú odporúčané ľahké bežecké tenisky, jazzové cvičky, charakterky, Sansha sneakers. Akékoľvek folklórne prvky v rámci outfitu a stylingu sú vítané. Kľudne si prineste folklórne oblečko, ak také máte doma, atmosféra bude o to lepšia 🙂 

Forma: Kurz / Otvorená tanečná hodina

Pri nenaplnení plnej kapacity kurzu možnosť jednorazového vstupu

Nový kurz otvárame 13.septembra !

Kurzovné (8 tanečných hodín + 3 náhradné): 60 €
Celoročné kurzovné (3 série, pri jednorazovej platbe zľava 5 %): 171 €
Jednorazový vstup: 10 € (alebo Multisport)

Streda

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

10.00€|tanečná hodina

LATIN HEELS

Vychutnajte si tanec so štýlom, eleganciou a s vašimi obľúbenými tanečnými topánkami!

Tanečný kurz je určený pre ženy na objavenie a rozvíjanie svojho ženského potenciálu prostredníctvom latino tanca na High Heels. Áno, na vysokých podpätkoch, ktoré k ženám predsa neodmysliteľne patria!

Naučíme sa techniku chôdze a tanca v latinkách (High Heels). Zároveň, ako sa na túto aktivitu správne rozcvičiť, ktoré svaly a šľachy je nutné pravidelne posilňovať a následne strečovať, aby naše telo netrpelo. Zlepšíte si celkové držanie tela, svoju motoriku a koordináciu pri tanci, tanečnú pamäť, schopnosť vnímať hudbu, tanečne improvizovať a suverénne vystupovať. 

Ladies, objavte prostredníctvom tanca svoje ženské JA! S hrdosťou si dovoľte čas len a len pre seba. Ani nebude vedieť ako sa oslobodíte od napätia, problémov a starostí bežných dní. Potrebuje to každá jedna z nás… A nebojte sa tanca! Tanečné choreografie sú tvorené zo základných krokov latinsko-amerických tancov, vďaka čomu sa úplne prirodzene budete cítiť sebavedomejšie, zmyselnejšie a ženskejšie ako kedykoľvek predtým. 

Je potrebné priniesť si pohodlné športové oblečenie, vysoké podpätky (latinky alebo High Heels, v ktorých sa dobre tancuje a poskytujú stabilitu členku a chodidlu), ponožky (na cvičenie). 

Termíny:

 • 10.12.
 • 8.1.
 • 12.2.

Forma: Otvorená tanečná hodina

Jednorazový vstup: 12 € (90 min.)

Tanečný workshop 1x mesačne počas víkendu

(druhá nedeľa v mesiaci)

Nedeľa

16:00-17:30

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

12.00€|tanečná hodina (90 min)

LATINO
ON STAGE

Ak už dlho túžiš po vlastnom tanečnom vystúpení, toto je tvoja šanca! Na 4 tanečných hodinách sa cielene pripravíme na spoločné latino vystúpenie na party evente v ByRamosStudio.

V jednej ucelenej tanečnej choreografii v štýle latino zúročíš všetko, čo si sa naučila na tanečných kurzoch, workshopoch či LATINOFITe. Zažiar vo svetle reflektorov pred očami divákov!

Forma: Kurz / Otvorená tanečná hodina

Jednorazový vstup (tanečná hodina) – 10 €

Aktuálne tento kurz neprebieha.

 

Kurzovné (4 tanečné hodiny á 60 min)

Pri jednorazovej platbe zľava 10 % – 36 €

 

Piatok

18:00-19:00

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

10.00€|tanečná hodina

Individuálne tanečné hodiny

Súkromné tanečné hodiny vo zvolenom tanečnom štýle prispôsobené podľa požiadaviek. Pre začiatočníkov i pokročilých. Posuň sa vo svojom tanečnom umení systematicky, bez stresov, tlaku a trápenia! Napíš nám, radi pomáhame s tanečnými snami.

Individuálne fitness tréningy

Máš radšej osobný prístup a individuálne tréningy? Tréningy v Trias Perfomance (Jadrová 4, Ružinov, BA) sú šité na mieru pre každého klienta na základe jeho aktuálnej kondície, stanovených cieľov a zdravotného stavu. Kontaktuj nás!

MAKÁRNIČKA

Tréning pre zlepšenie kondície a posilnenie svalov celého tela. Cieľom je zaviesť pohyb ako pravidelnú aktivitu do diárov bežnej populácie a získať za 60 minút maximálny úžitok z tréningu. 

Tréning vytvára vhodné podmienky pre všeobecne lepší výkon – pri športe, pri tanci, či bežných každodenných aktivitách. Vyložiť ťažkú krabicu na skriňu, zdvihnúť dieťa či vyšprintovať v plnom nasadení za električkou nie je predsa len tak! Pravidelným cvičením sa zlepší výkonnosť svalov, práca kĺbov, kontrola nad svojím telom a jeho držanie. Je zároveň skvelou prevenciou voči zraneniam.

Cvičenia sú vykonávané vlastnou hmotnosťou, používaním voľných váh (ako sú jednoručky, kettlebelly, veľká osa) a používaním rôznych pomôcok na cvičenie (ako napríklad bandy, bloky, lopty atď.). 

Buďte pripravení použiť svaly, o ktorých ste možno ani nevedeli, že ich máte a čo dokážu… Zistíte, akí ste silní a koľko vládzete. Aj že dokážete zabojovať, prekonávať prekážky, čeliť únave i prehrám. Po niekoľkých mesiacoch určite oceníte svoj fyzický pokrok, krajší vzhľad a celkovo lepší pocit, že nežijete len z povinnosti a hrdo si robíte niečo prospešné pre seba. 

Obavy bokom! Tréning je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie, hmotnosť či aktuálnu kondíciu. S pohybom je život lepší a priamo zvyšuje jeho kvalitu. Tak si príď poriadne zamakať! 

Forma: Otvorený tréning

Tréningy Makárnička – otvorenie v 2024 

STREČING

Využi vo svoj prospech výhody strečingu, mobilizačných cvičení a práce na flexibilite celého tela! Na tomto kurze sa zameriame na rovnováhu tela, celkové držanie tela,  zvýšenie pohyblivosti jednotlivých kĺbov, uľahčenie prekrvenia svalov, uvoľňovanie stuhnutosť a napätia vo svaloch po práci či intenzívnom tréningu.

Týmto všetkým sa dá predchádzať možným zraneniam. Spoločne budeme pracovať na sile a flexibilite tela s jasným účelom – získať nádherný postoj, lepšiu kontrolu nad vlastným telom, dobrú starostlivosť o kĺby a vynikajúcu presnosť pohybu. 

Stačí si priniesť pohodlné oblečenie, karimatku a ponožky (na cvičenie).

Forma: kurz

Pri nenaplnení plnej kapacity kurzu možnosť jednorazového vstupu

Kurz STREČING otvoríme na základe záujmu – pošlite nám prihlášku!

Máte otázky?

Ozvite sa cez kontaktný formulár