Ponuka

pre deti

LATINOFIT Kids & Teens

Detské FOLKO

LATINOFIT CAMP 2024

Farolitos

Individuálne tanečné hodiny

 Individuálne fitness tréningy

Pre koho je ActiWOOWo?

ActiWOOWo bolo stvorené pre tých, ktorí hľadajú pre seba či svoje najmilšie ratolesti: 

 • niečo nové, zaujímavé a obohacujúce,
 • niečo iné, ako doteraz, 
 • niečo, čo urobia len a len pre seba a zlepší im to deň, 
 • niečo, čo si nedokážu zatiaľ predstaviť…  

LATINOFIT Kids

LATINOFIT Teens

Podstatou LATINOFIT Kids a Teens je spojenie všeobecnej pohybovej prípravy a tanečného tréningu. Deti sa učia, čo je základom každého tréningu a ako sa tancuje. Vďaka tomuto krúžku si vytvárajú prirodzený pohybový návyk a vzťah k tancu. Je to dynamická hodina plná energie, latino hudby a dobrej nálady.

Počas kurzu deti nadobudnú základné vedomosti o latino tancoch (napríklad reggaeton, salsa, samba, merengue, cha-cha, bachata, calypso, flamenco, cumbia a mnohých ďalších), hrajú sa tanečné hry zamerané na rozvoj priestorového a hudobného vnímania, koordinácie pohybov a vlastnej kreativity, učia sa pracovať samostatne i v kolektíve iných detí. Krúžok funguje celoročne.

LATINOFIT Kids = 5-9 rokov; 45-50 minút

LATINOFIT Teens = 10-14 rokov; 55 minút

Séria 14 predplatených tréningov + 4 náhradné termíny – 126 €
Jednorazový vstup (skúšobná hodina) – 12 €

Ružinov

ByRamos Studio, Martinčekova 17, Bratislava

Pondelok

16:00-16:50

Streda

16:00-16:50

Čierna Voda

Relax, Triblavinská 10

(malá sála)

Pondelok

17:00-17:50

Streda

17:00-17:50

Pracovný zošit LATINOFIT

Na čo potrebujeme pracovný zošit na tréningy?

Učebnou pomôckou kurzov LATINOFIT je pracovný zošit. Súčasťou kurzu je okrem cvičenia aj náuka o vybraných latinsko-amerických tancoch. Učíme sa tradičné latino tance a latino urbano. V prestávkach si k nim hovoríme základné fakty, odkiaľ tanec pochádza, kedy a ako vznikol, prečo sa tak tancuje, aký má rytmus, aké pesničky sa k nemu viažu, ako sa naň ľudia obliekajú a rôzne ďalšie zaujímavosti.

Obsahu, ktorý preberáme na LATINOFITe je pomerne veľa. Aby sme boli všetky deti na tom vedomostne rovnako, majú svoj vlastný pracovný zošit. Je to praktický karisblok formátu A6, ktorý deti dostanú na začiatku kurzu. Jeho obsah si postupne na hodinách dopĺňame, ako budeme preberať učivo. Na prázdne listy si deti môžu písať vlastné poznámky, občas máme aj domácu úlohu na dobrovoľnej báze. Treba si ho teda nosiť na každý tréning.

Na konci každej série tréningov píšeme písomný TEST. Je to 10 otázok z toho, čo sme sa v danej sérii naučili. Celkovo sa dá získať max. 13 bodov. Výsledok sa neznámkuje, iba boduje. Ten, kto získa najviac bodov, dostane symbolicky malú odmenu. Pred testom si deti opakujú teóriu zo svojho vlastného pracovného zošita.

Poznámka: ak sa v danej lokalite nenaplní minimálny počet účastníkov kurzu, organizátor si vyhradzuje právo na spojenie skupiny Kids & Teens, príp. úplné zrušenie kurzu.

Detské FOLKO

Náučná voľnočasová aktivita v duchu slovenského folklóru. Je určená všetkým deťom, menším i väčším, ktoré majú radi tanec a Slovensko. Tento krúžok je zameraný na slovenské ľudové tance za sprievodu ľudovej hudby, slovenské ľudové zvyky a tradície. V kurze pôjdeme od samotných základov. Svižnejším tempom pokročíme postupne každú hodinu ďalej, až do konca školského roka „prejdeme“ celé Slovensko.

Čo hodina, to iný región Slovenska. Deti spoznajú, aké je naše kultúrne dedičstvo neskutočne rozmanité, z kúta na kút úplne iné a pritom stále super. Netreba sa ničoho báť, pracovať budeme v uvoľnenej a veselej atmosfére. Skvelá aktivita, ak sa deti potrebujú po škole hýbať a zároveň sa popritom odľahčenou formou naučiť niečo o svojej domovine. Krúžok funguje počas celého roka a poskytne veľmi dobrý základ pre pokračovanie vo folklórnom súbore.

Vek: 6-13 rokov

Kurz DETSKÉ FOLKO otvoríme na základe záujmu – pošlite nám prihlášku!

Utorok a Štvrtok

16:00-17:00

Lokalita:

 • Ružinov

LATINOFIT CAMP 2024

V 2023 sme realizovali náš prvý LATINOFIT CAMP v Ružinove. Boli to parádne dni, ktoré nám veľa dali a všetci do jedného sme si ich naplno užili.

Deti a mládež potrebujú pre svoj zdravý vývin dostatok pohybu, oddychu, zdravú stravu, tráviť čas aktívne a byť v spoločnosti svojich rovesníkov. Doprajte svojim deťom užiť si superské dni v našom tábore.

LATINOFIT CAMP je určený pre deti vo veku 4-14 rokov. V ponuke sú dva turnusy:

 • Júlový
 • Augustový

LATINOFIT CAMP je 5-dňový. Dvere tábora budú pre deti otvorené od pondelka do piatku v čase 7:30-16:30. Ideálne je prihlásiť dieťa na celý čas, aby mu nič v bohatom programe neušlo a nikto tak nebol ukrátený o super zážitok. Zúčastniť sa dá aj 1 táborového dňa podľa vlastného výberu (pri registrácii je potrebné uviesť v Poznámke konkrétny dátum). Tábor sa uskutoční pri min. počte detí 15.

Forma: kurz

Pri nenaplnení plnej kapacity kurzu možnosť jednorazového vstupu

Prihlasovanie na denný letný tábor LATINOFIT CAMP 2024 bude spustené v marci 2024!

Autorkou programu tábora je Lenka Považanová, zakladateľka LATINOFITu. Podstatou záujmového krúžku LATINOFIT Kids a Teens je spojenie všeobecnej pohybovej prípravy a tanečného tréningu. Na tomto základe je postavený aj program nášho denného letného tábora, obohatený o ďalšie podporné aktivity. Pre deti sú pripravené:

 • každodenné tréningy a tanečné lekcie pod vedením profesionálnych trénerov a tanečných lektoriek: ranná rozcvička, základy atletiky, ľahké posilňovacie a kondičné cvičenia, viaceré tradičné latino a latino urbano, tance, joga, strečing
 • pedagogický dozor – každodenne od 7:30 do 16:30
 • krátke prednášky o histórii tanca, latinsko-amerických tancoch a o zdravej strave na projekcii
 • aktivity mentálnej atletiky – vedomostné kvízy, hádanky, súťaže, hry
 • pohybové a tanečné hry podporujúce individuálny prejav a vlastnú kreativitu dieťaťa, hudobné vnímanie, tímovú hru a zdravú súťaživosť (prispôsobené veku)
 • tvorivé dielničky (prispôsobené veku)
 • zdravá strava 3x denne (desiata, obed, olovrant) a pitný režim
 • diplom za úspešné absolvovanie tábora a originálne darčeky na záver LATINOFIT CAMPu
 • fotky a video z táborových dní ako spomienka (doručené online rodičom po ukončení tábora).

LATINOFIT CAMP je určený pre deti a mládež vo veku 4-14 rokov.

Deti môžu od septembra pokračovať v záujmovom krúžku LATINOFIT Kids&Teens v lokalite blízko svojho domova. Vďaka účasti v LATINOFIT CAMPe sa deti naučia, čo je základom každého tréningu a tanečnej hodiny, ako sa cvičí a tancuje. Že okrem námahy je pohyb aj zábava a prináša so sebou skvelý pocit, ktorý budú chcieť zažívať znova a zas. Vytvoria si takto prirodzený pohybový návyk, vzťah k tancu, nájdu nové kamarátky a kamarátov.. Odbornými témami v programe tábora sa snažíme dohnať všetko potrebné, o čo deti boli ukrátené kvôli vysokej chorobnosti počas školského roka. Hlavne chceme, aby si užili leto na maximum.

Formou 1 turnusu

15.7. – 19.7.

2024

Lokalita:

 • Ružinov (ByRamos, Martinčekova 17, Bratislava)

Farolitos

Od februára 2024 zakladáme ako nadstavbu LATINOFIT Kids&Teens tanečnú skupinu FAROLITOS. „Farolitos“ znamená v preklade lampášiky, malé svetielka, little stars. 

Do skupiny je možné prihlásiť deti od 9 do 15 rokov (dievčatá i chlapcov), ktorí už majú pohybové a tanečné základy. Hlavným zameraním detskej tanečnej skupiny FAROLITOS je tancovanie ucelených tanečných choreografií v štýle latino a latino urbano. S nacvičenými tanečnými choreografiami deti môžu účinkovať na verejných tanečných vystúpeniach alebo sa zúčastniť postupových tanečných súťaží vo svojej vekovej kategórii (nie je povinné, na základe súhlasu rodičov). 

 • Kde tancujeme?
  • V ByRamos Studio (Martinčekova 17, Bratislava, Ružinov)
 • Kedy tancujeme?
  • pondelok a streda, 17:00-17:55 (hneď po detskom LATINOFITe)
 • Členské?
  • 80 € / mesačne

S účasťou na tanečných súťažiach súvisia aj ďalsie dodatočné náklady:

 • krátke víkendové sústredenie tesne pred súťažou – hodiny určené podľa potreby na docvičenie choreografie 
 • poplatok za požičanie tanečného kostýmu
 • šitie vlastného tanečného kostýmu (na základe dohody, plne hradené)
 • poplatok za každú choreografiu, v ktorej dieťa štartuje 
 • štartovací poplatok na súťaži (závisí od zvolenej kategórie, cca 35-90 €)
 • cestovné náklady na súťaž a späť
 • ubytovacie náklady, ak je to nevyhnutné (zriedkavo, ale môže sa to stať)
 • vstupné divákov na súťaži (rodičia ako doprovod, súrodenci…)
 • nákup tanečnej obuvi (latinky)
 • súkromné tanečné hodiny (na vyžiadanie, 25-35 €)
 • iné dodatočné náklady.

Mesačné členské: 80€

Individuálne tanečné hodiny

Súkromné tanečné hodiny vo zvolenom tanečnom štýle prispôsobené podľa požiadaviek. Pre začiatočníkov i pokročilých. Posuň sa vo svojom tanečnom umení systematicky, bez stresov, tlaku a trápenia! Napíš nám, radi pomáhame s tanečnými snami.

Individuálne fitness tréningy

Máš radšej osobný prístup a individuálne tréningy? Tréningy v Trias Perfomance (Jadrová 4, Ružinov, BA) sú šité na mieru pre každého klienta na základe jeho aktuálnej kondície, stanovených cieľov a zdravotného stavu. Kontaktuj nás!

Máte otázky?

Ozvite sa cez kontaktný formulár