Náš TÍM

TÍM & KDE NÁS NÁJDETE

ActiWOOWo pôsobí so svojimi voľnočasovými aktivitami na viacerých miestach na Slovensku:

Lenka

Považanová

zakladateľka, riaditeľka, profesionálna tanečnica, tanečná lektorka a trénerka 

Stretnete ju v Ružinove – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí), FOLKO (deti, dospelí), Latin Heels, Makárnička, Strečing, individuálne tanečné hodiny, individuálne fitness tréningy, skupinové tanečné workshopy.

„Od detských čias som rada fantazírovala. Vždy ma nesmierne bavilo premieňať svoje myšlienky, túžby, nápady na realitu bežných dní. Najskôr to bolo len akési dobrodružstvo, či sa mi to podarí, či sa to vôbec dá. Skúšala som, lebo som mohla, to je také typické detské… Z vecí, ktoré ma bavili, sa stali dlhoročné vášne a stále si ich „žijem“. Zážitky sú predsa to, čo nám zostane navždy a zostávame nimi živí. Tak smelo žime, niet na čo čakať! 

S odstupom času sa na svoje výmysly pozerám inak – vďaka nim boli moje roky, mesiace, dni či hodiny skutočne prežité. A ešte aj pozitívne ovplyvnili  život ľudí, ktorých som stretla a postupne sa ku mne pridávajú. Každý človek má svoju misiu. Ja sa všetkým, čo robím, snažím prinášať ľuďom radosť.“

  • Tanečnica: Folklórny súbor Vatra, Vojenský folklórny súbor Jánošík, Univerzitný folklórny súbor Mladosť, Štátna opera Banská Bystrica, Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Divadlo Nová scéna, Slovenské divadlo tanca, Red Cat Cabaret, Seefestspiele Morbisch, Slovenské divadlo tanca, latino tanečná skupina Sangre Nueva, Dance Industry, Communique, SHOWart a iné
  • Tanečná lektorka: folklórny súbor Vatra, folklórny súbor Hont, tanečná škola La Portella, individuálne tanečné hodiny
  • Fitness trénerka 1.kvalifikačného stupňa: FitCamp, NobelGym, Pump, Fit&Co, Monster Factory (Bratislava)
  • Študentka ročného vzdelávacieho projektu Dobrý tréner (Dávaj Makaj, Košice)
  • Lektorka v detských táboroch: Metodické centrum pre Slovákov žijúcich v zahraničí (Univerzita Mateja Bela, Banská Bystrica), tanečná škola La Portella (Bratislava).

tanečná lektorka, trénerka, profesionálna tanečnica

Stretnete ju v Petržalke – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí), individuálne tanečné hodiny (latino), tanečné workshopy (flamenco, latino).

“Tancu sa venujem od mojich 7 rokov. 

11 rokov som pôsobila v tanečnom súbore Andalucia zameranom na španielsky folklór, flamenco a brušné tance, kde som absolvovala stovky vystúpení po Slovensku aj Európe. 

V roku 2011 som si obľúbila latino štýl. Viac ako 2 roky som bola členkou tanečného zoskupenia Grupo Caliente a 6 rokov tanečnej skupiny Sangre Nueva, kde som sa aktívne zúčastňovala vystúpení doma i v zahraničí. 

Mala som tú česť učiť sa rôzne tanečné štýly ako salsa, bachata, samba, reggaeton, chacha, pachanga, afro, kizomba a iné, aj od renomovaných svetových lektorov na rôznych festivaloch v Európe. Momentálne pôsobím ako aktívna členka v tanečnom súbore Morenas v Bratislave. 

Som certifikovaný výživový poradca a svoje znalosti posúvam ďalej. Som absolventkou kurzu fitness trénerstva (1. kvalifikačný stupeň). 

Je pre mňa dôležité byť zdravá a vo forme, aby som si mohla užívať život plnými dúškami. Priala by som si, aby nás bolo takých viac. Preto Vám chcem odovzdať kus zo seba a prinášať vám radosť a pozitívnu náladu, aby sa nám tu spoločne žilo lepšie.” 

Petra

Čačaná

Sabinka

Nováková

tanečná lektorka a trénerka, učiteľka v základnej umeleckej škole

Stretnete ju na Čiernej Vode – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí), individuálne tanečné hodiny a workshopy (balet, latino, slovenské ľudové tance).

“Chcela by som sa vám všetkým predstaviť a priblížiť moju cestu k tancu doteraz, do svojich 23 rokov. Tancu sa venujem už od 5 rokov. Začala som so spoločenskými tancami, ktorým som sa venovala profesionálne. Mám ukončené stredoškolské vzdelanie na súkromnom tanečnom konzervatóriu Dušana Nebylu v Trnave. Neskôr som prešla na Latino Dance, pri ktorom som už zostala. Taktiež mám za sebou vystúpenia v divadle, na rôznych festivaloch a tanečné vystúpenia, či už na Slovensku alebo v zahraničí. 

Vo svojej práci by som sa v budúcnosti chcela venovať viac mladšej generácii – deťom. Aktuálne som študentkou Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave, odbor elementárna a predškolská výchova.

Tanec pre mňa znamená život plný vášne, pohybu a energie. LATINOFIT chcem predcvičovať, pretože túžim pomáhať ľuďom a šíriť dobrú energiu pomocou toho, čo viem – a to je TANEC.”

trénerka

Kde sa s ňou stretnete? 

V Banskej Bystrici a vo Zvolene – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí).

“Dobrá hudba ma nikdy nenechá len tak stáť, pohyb a tanec milujem od malička, je mojou neustálou súčasťou. LATINOFIT je pre mňa skvelým spôsobom, ako spojiť príjemné s užitočným. Zlepšiť ladnosť a ženskosť, svaly a kondičku. Teším sa na tréningy LATINOFITu, na ktorých sa budeme spoločne baviť a makať.

Vo svojom voľnom čase pracujem už takmer 10 rokov v detskom folklórnom súbore Matičiarik ako detská tanečná lektorka.

Na skupinových tréningoch  mám veľmi rada najmä spoločnú energiu a to, že sa môžeme navzájom podporiť a potiahnuť k lepším výkonom.

Ivetka

Drugová

Silvia

Bellová

trénerka a tanečnica

Kde sa s ňou stretnete? 

V Banskej Bystrici a vo Zvolene – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí).

“Tanec a pohyb sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Od prechádzky cez beh, až po intenzívne intervalové a kardio cvičenia. Takmer 20 rokov som tancovala folklór a absolvovala som aj niekoľko kurzov na rôzne tanečné štýly. 

Teším sa, že sa budeme stretávať na tréningoch LATINOFu, kde sa budeme cítiť ako latino divy, a pritom si ešte aj poriadne zamakáme .

trénerka

Kde sa s ňou stretnete? 

V Košiciach  – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí).

“Mám 28 rokov a tancu sa aktívne venujem od svojich 14 rokov. Pôsobila som ako tanečníčka a trénerka v hip-hopovom tanečnom klube Element v Banskej Bystrici 9 rokov. Neskôr som začala trénovať aj deti na Základnej umeleckej škole a viedla som tanečnú prípravku pre deti v materskej škôlke v Košiciach. Momentálne bývam v Košiciach a pracujem ako lektorka Play Wisely už tretí rok. Študovala som predškolskú a elementárnu pedagogiku.

Milujem prácu s deťmi a som teším sa na to, že ich budem ďalej posúvať aj v tomto novom smere. Nie len ich, ale aj dospelých. Som vďačná, že mám možnosť vás trénovať LATINOFIT. 

Tanec je pre mňa najprirodzenejší spôsob vyjadrenia svojich pocitov. Keď ho môžem spojiť s niečím ďalším, je to len plus. Tak sa poďme hýbať spolu na skvelú hudbu! 

Teším sa na Vás v Košiciach.

Zuzana

Hrušková

Máte otázky?

Ozvite sa cez kontaktný formulár