Náš TÍM

TÍM & KDE NÁS NÁJDETE

ActiWOOWo pôsobí so svojimi voľnočasovými aktivitami na viacerých miestach na Slovensku:

Lenka

Považanová

zakladateľka, riaditeľka, profesionálna tanečnica, tanečná lektorka a trénerka 

Stretnete ju v Ružinove – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí), FOLKO (deti, dospelí), Latin Heels, Makárnička, Strečing, individuálne tanečné hodiny, individuálne fitness tréningy, skupinové tanečné workshopy, Latino On Stage, individuálne fitness tréningy (v Jax Fitness). 

„Od detských čias som rada fantazírovala. Vždy ma nesmierne bavilo premieňať svoje myšlienky, túžby, nápady na realitu bežných dní. Najskôr to bolo len akési dobrodružstvo, či sa mi to podarí, či sa to vôbec dá. Skúšala som, lebo som mohla, to je také typické detské… Z vecí, ktoré ma bavili, sa stali dlhoročné vášne a stále si ich „žijem“. Zážitky sú predsa to, čo nám zostane navždy a zostávame nimi živí. Tak smelo žime, niet na čo čakať! 

S odstupom času sa na svoje výmysly pozerám inak – vďaka nim boli moje roky, mesiace, dni či hodiny skutočne prežité. A ešte aj pozitívne ovplyvnili  život ľudí, ktorých som stretla a postupne sa ku mne pridávajú. Každý človek má svoju misiu. Ja sa všetkým, čo robím, snažím prinášať ľuďom radosť.“

  • Tanečnica: Folklórny súbor Vatra, Vojenský folklórny súbor Jánošík, Univerzitný folklórny súbor Mladosť, Štátna opera Banská Bystrica, Divadlo Jozefa Gregora Tajovského, Divadlo Nová scéna, Slovenské divadlo tanca, Red Cat Cabaret, Seefestspiele Morbisch, Slovenské divadlo tanca, latino tanečná skupina Sangre Nueva, Dance Industry, Communique, SHOWart a iné
  • Tanečná lektorka: folklórny súbor Vatra, folklórny súbor Hont, tanečná škola La Portella, individuálne tanečné hodiny
  • Fitness trénerka 1.kvalifikačného stupňa: FitCamp, NobelGym, Pump, Fit&Co, Monster Factory (Bratislava)
  • Absolventka ročného vzdelávacieho projektu Dobrý tréner (Dávaj Makaj, Košice)
  • Lektorka v detských táboroch: Metodické centrum pre Slovákov žijúcich v zahraničí (Univerzita Mateja Bela, Banská Bystrica), tanečná škola La Portella (Bratislava).

tanečná lektorka, trénerka, profesionálna tanečnica

Stretnúť sa s ňou môžete na LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí), individuálnych tanečných hodinách(latino), tanečných workshopoch (flamenco, latino) alebo Latino On Stage.

“Tancu sa venujem od mojich 7 rokov. 

11 rokov som pôsobila v tanečnom súbore Andalucia zameranom na španielsky folklór, flamenco a brušné tance, kde som absolvovala stovky vystúpení po Slovensku aj Európe. 

V roku 2011 som si obľúbila latino štýl. Viac ako 2 roky som bola členkou tanečného zoskupenia Grupo Caliente a 6 rokov tanečnej skupiny Sangre Nueva, kde som sa aktívne zúčastňovala vystúpení doma i v zahraničí. 

Mala som tú česť učiť sa rôzne tanečné štýly ako salsa, bachata, samba, reggaeton, chacha, pachanga, afro, kizomba a iné, aj od renomovaných svetových lektorov na rôznych festivaloch v Európe. Momentálne pôsobím ako aktívna členka v tanečnom súbore Morenas v Bratislave. 

Som certifikovaný výživový poradca a svoje znalosti posúvam ďalej. Som absolventkou kurzu fitness trénerstva (1. kvalifikačný stupeň). 

Je pre mňa dôležité byť zdravá a vo forme, aby som si mohla užívať život plnými dúškami. Priala by som si, aby nás bolo takých viac. Preto Vám chcem odovzdať kus zo seba a prinášať vám radosť a pozitívnu náladu, aby sa nám tu spoločne žilo lepšie.” 

Petra

Čačaná

Sabinka

Nováková

tanečná lektorka a trénerka, učiteľka v základnej umeleckej škole

Stretnúť sa s ňou môžete na LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí) alebo na individuálnych tanečných hodinách a workshopoch (balet, latino, slovenské ľudové tance).

“Chcela by som sa vám všetkým predstaviť a priblížiť moju cestu k tancu doteraz, do svojich 23 rokov. Tancu sa venujem už od 5 rokov. Začala som so spoločenskými tancami, ktorým som sa venovala profesionálne. Mám ukončené stredoškolské vzdelanie na súkromnom tanečnom konzervatóriu Dušana Nebylu v Trnave. Neskôr som prešla na Latino Dance, pri ktorom som už zostala. Taktiež mám za sebou vystúpenia v divadle, na rôznych festivaloch a tanečné vystúpenia, či už na Slovensku alebo v zahraničí. 

Vo svojej práci by som sa v budúcnosti chcela venovať viac mladšej generácii – deťom. Aktuálne som študentkou Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave, odbor elementárna a predškolská výchova.

Tanec pre mňa znamená život plný vášne, pohybu a energie. LATINOFIT chcem predcvičovať, pretože túžim pomáhať ľuďom a šíriť dobrú energiu pomocou toho, čo viem – a to je TANEC.”

trénerka

Kde sa s ňou stretnete? 

Po ukončení materskej dovolenky v Banskej Bystrici – LATINOFIT (dospelí).

“Dobrá hudba ma nikdy nenechá len tak stáť, pohyb a tanec milujem od malička, je mojou neustálou súčasťou. LATINOFIT je pre mňa skvelým spôsobom, ako spojiť príjemné s užitočným. Zlepšiť ladnosť a ženskosť, svaly a kondičku. Teším sa na tréningy LATINOFITu, na ktorých sa budeme spoločne baviť a makať.

Vo svojom voľnom čase pracujem už takmer 10 rokov v detskom folklórnom súbore Matičiarik ako detská tanečná lektorka.

Na skupinových tréningoch  mám veľmi rada najmä spoločnú energiu a to, že sa môžeme navzájom podporiť a potiahnuť k lepším výkonom.

Ivetka

Drugová

Silvia

Bellová

trénerka a tanečnica

Kde sa s ňou stretnete? 

V Banskej Bystrici – LATINOFIT (Kids, Teens, dospelí).

“Tanec a pohyb sú neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Od prechádzky cez beh, až po intenzívne intervalové a kardio cvičenia. Takmer 20 rokov som tancovala folklór a absolvovala som aj niekoľko kurzov na rôzne tanečné štýly. Okrem LATINOFITu som aj cerfitkovanou inštruktorkou Jumpingu.

Teším sa, že sa budeme stretávať na tréningoch LATINOFu, kde sa budeme cítiť ako latino divy, a pritom si ešte aj poriadne zamakáme .

trénerka

Počas štúdia na základnej a strednej škole som sa aktívne venovala latinsko-americkým tancom a show dance. Zúčastňovala som sa mnohých súťaží a tanečných vystúpení. Po odchode na vysokú školu som pokračovala v rozvíjaní svojich tanečných skúseností v Bratislave. Stala som sa členkou latino skupiny Morenas, kde sme sa venovali štýlom salsa, samba, bachata a reggaeton. Pobyt v našom hlavnom meste mi umožnil absolvovať tanečné workshopy aj so zahraničnými umelcami, ktoré ma neustále posúvali vpred. 

Okrem tanca milujem prírodu, turistiku a dlhé prechádzky so svojím štvornohým miláčikom. 

Špeciálnou záľubou je pre mňa úloha trénerky, kde môžem svoju lásku k tancu, hudbe a pohybu zdieľať práve s Vami! 

Veronika

Roštárová

Miška

Uličná

Tanec je pre mňa spojenie dobrej nálady a oddychu v jednom. Pri tanci človek dokáže perfektne,,vypnúť“, no zároveň spraviť niečo pre svoje zdravie. Práve preto vnímam LATINOFIT ako skvelé miesto, kde detičky i dospelí majú možnosť spojiť príjemné s užitočným. Ako trénerka detí mám možnosť sledovať, ako deti rozvíjajú svoje nadanie, učia sa novým veciam a nadväzujú nové priateľstvá, a to je na tom to najkrajšie.

Ako študentka som bola súčasťou folklórneho súboru, takže tanec a trávenie času v kolektíve sú mi veľmi blízke. Práci s deťmi som sa venovala aj ako animátorka v cestovnej kancelárii, v skautingu či v súčasnosti pri moderovaní rôznych podujatí, kde sa aktívne zapájam do minidiska.

Verím, že spoločne zažijeme na LATINOFITe veľa nezabudnuteľných chvíľ! Vidíme sa na kurzoch LATINOFIT Kids&Teens v Jarovciach a ďalších pohybových aktivitách pre deti a mládež.

„Mojou najmilšou pohybovou aktivitou je jednoznačne tanec. Venujem sa mu od mojich piatich rokov, kedy som začala chodiť na ZUŠ, kde som sa stretla s rôznymi tanečnými formami a štýlmi, ako balet, jazz a ľudovky. V ľudových tancoch som to dotiahla najďalej – v priebehu 15 rokov som prešla detským súborom Čečinka, FS Gymnik, až som sa dostala do US Lúčnica.

Po ukončení tanečnej kariéry v Lúčnici som sa rozhodla vyskúšať aj niečo nové, a tak som sa dostala k Lenkinmu LATINOFITu. Ten vo mne otvoril novú vášeň – lásku k latinským rytmom a tancom. Aktuálne sa popri práci vzdelávam v latino tancoch a pokračujem s ľudovým tancom v skupine tanečného humoru Všetečníci.“

Denisa

Chowaniecová

Kristína

Baroková

profesionálna tanečníčka 

“Tanec je vyjadrením všetkých vnútorných pocitov, ktoré prostredníctvom samých seba liečime.

Tanec je dar.

Do tanečného sveta som vstúpila vo svojich 6 rokoch vďaka základnej umeleckej škole, kde som si obľúbila techniku jazzového a klasického tanca. Súčasne som pôsobila v detskom folklórnom súbore DFS Čečinka. Toto tanečné obdobie bolo pevným základom mojej tanečnej kariéry.

Vyše 10 rokov som bola súčasťou profesionálnej tanečnej agentúry, ktorá pôsobila na Slovensku a v zahraničí. Ako multižánrová tanečnica som bola súčasťou veľkých tanečných a televíznych projektov, tanečného sprievodu hudobným interpretom, či eventov šitých klientom na mieru. Neskôr som pôsobila v skupine Sangre Nueva, ktorej dominantou, okrem iného, boli tanečné štýly ako salsa, bachata či reggaeton.

Mojou vášňou je improvizovaný tanec, cestovanie, kreatívna činnosť.

Teším sa na vás na lekciách. Prineste si so sebou úsmev a charizmu :)”

„Môj príbeh sa začal už v mladom veku. Po pár rokoch trénovania juda som objavila svoju vášeň pre tanec. Od 8 rokov som sa pohybovala v detských tanečných skupinách, kde som objavila a postupne rozvíjala radosť z pohybu a tanca. Postupne som sa učila a objavovala rôzne tanečné štýly vrátane spoločenských tancov a pri nich som zostala až do dnes.

Počas mojej tanečnej cesty som mala príležitosť tancovať na rôznych súťažiach, plesoch, eventoch, čo mi dalo možnosť prezentovať svoje tanečné schopnosti a zároveň sa podeliť o radosť z tanca aj s ostatnými. Štúdium na vysokej škole prinieslo so sebou aj krátku prestávku od tancovania, ale vášeň k tancu ma opäť priviedla späť na túto cestu.

Objavila som nové výzvy a začala som navštevovať tanečné hodiny High Heels v Assos u Mirky Kičikolevovej a po 4 rokoch som sa opäť vrátila k latinskoamerickým tancom. Momentálne mám tú česť tancovať pod vedením Mária Lopeza v Mario Lopez Dance Company a u Lenky Považanovej v Actiwoowo, kde som našla nielen skvelú tanečnú komunitu, ale aj inšpiráciu a motiváciu pre svoj ďalší rast.“ 

Katarína

Plačková

Máte otázky?

Ozvite sa cez kontaktný formulár