Rozlúčili sme sa pred letom Letnou besiedkou

Celý školský rok 2023/2024 sme oslávili, ako je už tradičné, našou fantastickou Letnou besiedkou. Dievčatá z LATINOFIT Kids&Teens a Farolitos si pod vedením svojich tréneriek pripravili pre rodičov, súrodencov a súrodencov bohatý zábavný tanečný program. Po desiatich mesiacov tréningov sme svojim najbližším predviedli, čo sme sa od septembra stihli naučiť. Preverili sme si zábavným kvízom, koľko toho vedia o latino tancoch oni a na záver vytancovali aj ich. U nás tanec milujú proste všetci!

V hľadisku deti mali svoju najväčšiu podporu a tancovali s láskou pre tých srdcu najbližších. Ďakujeme rodičom za celoročnú starostlivosť, podporu a veľký potlesk každému tanečnému číslu. 

Od septembra pokračujeme s našimi kurzami LATINOFIT a Farolitos ďalej. Cvičiť budeme v jednotlivých lokalitách v rovnaké dni a časy, ako doteraz. V Ružinove sa mení miesto – na Jax Fitness (Košická 56), na Čiernej Vode zostávame v Relax Triblavinská a v Jarovciach v Liu Gym&Bar. Registráciu do LATINOFIT CAMPUu a všetkých kurzov je už spustená. 

 

Prajeme krásne a slnečné leto!