Rezervačný

systém

Novinka do roku 2023

Na svoje obľúbené kurzy, tréningy, tanečné hodiny či eventy sa môžete prihlásiť online – jednoducho, kedykoľvek a kdeľkovek ste. Zaberie vám to len chvilinku 🙂

Pre prihlásenie sa postupujte nasledovne: 

 1. Otvorte si našu webovú stránku – www.ActiWOOWo.sk
 2. V hornej liste je menu je Klientska Zóna: KalendárRegistráciaProfil a Videá
 3. REGISTRÁCIA DO SYSTÉMU (vytvorenie svojho KLIENTSKEHO KONTA):
  • Prvá možnosť registrácie: Kliknete na Kalendár. Tu prehľadne uvidíte aktuálnu ponuku a jednoducho si vyberiete svoju voľbu.
  • Druhá možnosť registrácie: Kliknite na Registrácia. V novom okne:
   • Vyberte si z ponuky (rozbaliť menu a vybrať svoje cvičenie/tan. hodinu/kurz)
   • Vyberte si miesto
   • Vyberte, ako sa chcete registrovať (viacero možností: Na konkrétny termín / Na celé obdobie kurzu…)
 4. Poznámka – do tohto políčka môžete uviesť svoju poznámku (napr. platba v hotovosti, platba bankovým prevodom, Multisport, UpBalansea, free vstup, súrodenecká zľava atď.)
 5. Kliknite dole na Registrovať. Automaticky týmto krokom získavate prístup do svojho KLIENTSKEHO konta = Profil. Zapamätá si ho aj váš prehliadač, či už používate na prihlasovanie mobil alebo počítač. (Pozor: Neodhlasujte sa z profilu, ani neopakujte Registráciu, vytvorí vám to opätovne ďalšie kontá!)
 1. Do mailovej schránky ste dostali správu s predmetom „Záujem o tréning/tanečnú hodinu/kurz/event“. Kliknite na „Potvrdiť kurz“. V novom okne sa otvorí potvrdenie Vašej registrácie do systému. Je to oznam, že máte klientske konto vytvorené, text „Ďakujeme! Registrácia bola odoslaná na Váš email.“. Okno môžete zavrieť.
 2. Následne dostanete ďalší mail s predmetom „Gratulujeme, úspešne ste sa prihlásili!“ a všetky potrebné informácie.
 3. V okne sa zobrazí sa text „Ešte jedna vec… ϑ“. Tu prosím zbystrite ↓↓↓
 4. Prejdite do podstránky Profil. Teraz je nutné pri otvorených tréningoch a tanečných hodinách Prihlásiť sa na termín v časti Dochádzka. Bez tohto kroku nie je Vaše prihlasovanie dokončené!!! Viď obrázky:
 1. Kliknite na modrým zvýraznené „Prihlásiť sa na termín“ a obdržíte mailové potvrdenie s predmetom „Prihlásili ste sa na termín …“. Mailom obdržíte potvrdenie, že máte svoje miesto rezervované.
 2. Zmena rezervácie: odhlásenie bezplatne je možné najneskôr 3h pred začiatkom tréningu (tanečnej hodiny). Ak tak urobíte v kratšom intervale, stiahne vám kredit, ako by ste sa zúčastnili! Ihneď ako miesto uvoľníte, môže si ho kúpiť niekto ďalší. Bezplatné odhlásenie z tanečného workshopu je možné najneskôr 48h vopred.
 3. V časti Profil vidíte všetky svoje vybrané produkty, prihlásenia a aktuálny kredit.
 4. V časti Kalendár vidíte prehľadne zobrazený časový plán tréningov a tanečných hodín ActiWOOWo aktuálne v ponuke. Aby ste na ne nezabudli, mohli ich naplánovať a stihli si rezervovať svoje miesto.
 5. Platobné možnosti: v hotovosti, bankovým prevodom, online kartou. Platby prosím realizujte vopred a sledujte si zodpovedne výšku kreditu, aby ste nešli pri rezervácii do mínusu. Systém vám to žiaľ nedokáže pripomenúť. Pri platbe prevodom za tréning (tanečnú hodinu, kurz) konajúci sa v daný deň prosíme o zaslanie potvrdenia o úhrade z Internet Bankingu bez vyzvania (na  mail alebo WhatsUp – kontakty nájdete na našom webe).
 6. Dobitie kreditu: pri platbách v hotovosti vám bezdokladne dobijeme kredit do klientskeho konta a už si z neho následne len postupne čerpáte.
 7. Variabilný symbol – je to číslo registrácie, ktoré vám je s prihlásením vygenerované. Dôležité: je potrebné ho vždy uviesť pri ÚHRADE BANKOVÝM PREVODOM! Nezabúdajte ho prosím uvádzať pri svojich platbách – je to dôležité kvôli spárovaniu platby s vašou registráciou v systéme. Inak bude figurovať v systéme stále ako neuhradená.
 8. Registračný poplatok – so zápisom do kurzu je spojený administratívny poplatok „zápisné“, s celoročnou platnosťou.