Pozývame vás na BEE ACTIVE!!!

Príďte si užiť kvalitnú tréningovú sobotu s nami – tromi „aktívnymi Bees“.

Jar je konečne tu a vy viete, čo to znamená: slnečné lúče, zeleň, kvety, pozitívne naladenie & tona motivácie pohnúť zadkom.

Zaznač si do kalendára: v sobotu 29.apríla ○ BEE ACTIVE. Nebude to len o tréningoch – strávime spolu kvalitný čas pohybom, na ceste za zdravím, v obklopení rovnako naladených ľudí, s kopou chit-chat momentov mimo cvičenia a darčekmi. Event je unisex. Avšak pre vás, Ladies, tu bude niečo navyše…

Skôr, ako predstavíme program, chceme sa vám všetkým poďakovať za to, čo prinášate vy nám – a to je RADOSŤ. V prvom rade je to radosť, že sa zaujímate o pohyb a zdravý životný štýl, ktorými žijeme aj my. V druhom rade za podporu, úprimnosť a množstvo milých správ, ktoré nám posielate. V treťom rade za to, že s niektorou z nás už cvičíte alebo si ešte len prídete zacvičiť. Je to najviac. 

BEE ACTIVE ● LINE UP:

 • 10:00 – 11:00   PEVNÉ TELO s Lexi
 • 11:15 -12:15     LATINOFIT s Lenkou
 • 12:30 – 13:30   FLEXI s Ejkou.

 Zakúpením ktorejkoľvek vstupenky „live“ získavaš automaticky:

 • Zapojenie do bohatej TOMBOLY s úžasnými (až) 10 cenami, ktoré skutočne veľmi potešia!
 • Možnosť zmerať sa na InBody770 priamo počas eventu za exkluzívnu cenu 20€! Je to diagnostický prístroj používaný v oblasti medicíny a športu. Nákup: online v časti Produkty. Bežná cena merania: 35€.
 • Ochutnávku Vegan Proteinu a iontového drinku od NuTrendu!

Priamo na mieste budete mať možnosť kúpiť si štýlové športové oblečenie merchov Riť jak má byť a Telo ako delo navrhnuté v limitovanej kolekcii. Príležitosť urobiť si mini-shopping, ktorý nepochybne všetky milujeme…

VSTUPENKY:

 • Single Ticket – 1 tréning  podľa vlastného výberu (PEVNÉ TELO / LATINOFIT / FLEXI)
 • Combo Ticket – 2 tréningy podľa vlastného výberu (PEVNÉ TELO+LATINOFIT / LATINOFIT+FLEXI / PEVNÉ TELO+FLEXI)
 • Full Pass – všetky tréningy z ponuky(= PEVNÉ TELO+LATINOFIT+FLEXI)
 • Online vstupenka (PEVNÉ TELO / LATINOFIT / FLEXI)
 • Online vstupenka: Full Pass
 • Vstupenka do detského kútika Little Bees

PREDPREDAJ VSTUPENIEK je už spustený. Drahá Včelička, milý Čmeliak, nečakaj na nič a rezervuj si svoje miesto!

Ceny Early Bird 1 (1.4. – 19.4. 2023):

Single Ticket 10
Combo Ticket 16
Full Pass 25
Online Single Pass 5,50
Online Full Pass 12
Vstup Little Bees 5

 

Ceny Early Bird 2 (20.4. – 26.4. 2023):

Single Ticket 12
Combo Ticket 20
Full Pass 30
Online Single Pass 5,50
Online Full Pass 12
Vstup Little Bees 5

Ceny Last Minute (27.4. – 29.4. 2023):

Single Ticket 14
Combo Ticket 24€
Full Pass 35
Online Single Pass 5,50
Online Full Pass 12
Vstup Little Bees 5

 

Zaregistrovať sa môžete ONLINE tu: www.actiwoowo.sk (inštrukcie, ako pracovať s rezervačným systémom a FAQ sú v článku v časti Aktuality).

Miesto na tréningu vám bude zarezervované po úhrade. Z dôvodu obmedzeného počtu miest majú prednosť účastníci podľa skoršieho termínu úhrady a financie za vstupenku sú nevratné, keďže zakúpené miesto už neobsadíme iným záujemcom. Vstupenka je však prenosná, tzn. v prípade ak sa nebudeš môcť zúčastniť ty, môžeš miesto seba poslať inú osobu, pričom stačí ak nám to ohlásiš e-mailom na actiwoowo@gmail.com najneskôr deň vopred.

Bližšie organizačné informácie obdržíte mailom v dostatočnom predstihu, najneskôr 3 dni pred začiatkom eventu.

Neviete, čo v čase tréningu s dieťaťom? Máme riešenie – môžete ho priniesť so sebou! Počas tréningov bude k dispozícii detský kútik LITTLE BEES. Dvere nášho detského kútika sú otvorené pre všetky hravé deti od 4 do 10 rokov. Deti do 4 rokov môžu kútik navštíviť len v sprievode rodiča. Nájdete ho na 1.poschodí v malej sále (Santiago). Počet miest pre „malé včeličky či trúdikov“ máme obmedzený. Nahláste nám preto túto požiadavku pri svojej registrácii do kolónky Poznámka: „1x Little Bee“. Poplatok: 5 € (vstup na 70 minút; platba v hotovosti na mieste hosteske alebo vopred bankovým prevodom kúpou vstupenky do Little Bees online v časti Produkty). Ďalšou možnosťou je stráviť čas v príjemnej kaviarni ByRamosCoffee alebo na detskom ihrisku vonku – v sprievode iného dospeláka.

Tešíme sa na už na vás!!!!

Lexi, Lenka, Ejka & ActiWOOWo tím