LATINOFIT na Čiernej Vode, vo Zvolene a Senci po novom. 

Let´s go! 

Milé LATINOFITky,

Pomaličky sa leto síce končí a blíži september. Dobrá správa je, že od septembra pokračujeme s pravidelnými tréningami LATINOFIT vo všetkých minuloročných lokalitách. Tešíme sa na spoločne kvalitne strávený čas na tanečných sálach a vo fitkách!

Registrácia online je už spustená. Prehľad o konkrétnej lokalite, rozvrh tréningov, informácie k cenám a platbám – klikni sem.

LATINOFIT funguje celoročne. Vo Zvolene, Senci a na Čiernej Vode budeme cvičiť na novom mieste (viď rozvrh LATINOFIT).

Kedy začíname? 

  • Čierna Voda – 11.9.2023 
  • Senec – 12.9.2023
  • Zvolen – 12.9.2023

Vo Zvolene budú otvorené tréningy LATINOFIT. V Senci a na Čiernej vode je LATINOFIT počas roka rozdelený na kurzy v trvaní 2 mesiace (tzv. tréningové série), napr. kurz č.1 = september a október, kurz č. 2 = november a december atď..

Ak si nováčik, v Senci a na Čiernej Vode od nás dostávaš darček: prvý LATINOFIT ZDARMA! Registruj sa do nášho rezervačného systému na webe, aby sme o Tebe vedeli. Následne je potrebné zakúpiť si permanentku podľa vlastného výberu – 5 alebo 10 vstupiek, s platnostou do konca daného kurzu. Periodicita tréningov v uzavretom kurze je 2x týždenne. V prípade vymeškania tréningov sa náhradné hodiny čerpajú v danej lokalite v rámci stáleho rozvrhu. Nebudú pridávané žiadne dodatočné náhradné termíny. Tiež je tu ďalšia možnosť, ako si vyčerpať predplatené hodiny, a to v ktorejkoľvek z ponúkaných lokalít v Bratislavskom kraji (Ružinov, Petržalka, Senec, Čierna Voda). Obsah tréningov je všade rovnaký, mení sa len miesto a trénerka. Prosíme o nahlásenie účasti mimo pôvodnej lokality vopred (najneskôr 1 deň pred), e-mailom alebo sms/WhatsUp.

Upozorňujeme, že od 1.9.2023 zavádzame registračný poplatok za zápis do kurzu 10€. Urob tak radšej v predstihu a ušetríš.

Do skorého LATINOFITovania!