Jesenné Bee Active je za nami

V sobotu 4.novembra 2023 sa si užili v poradí druhé Bee Active. Strávili sme spolu od rána kvalitný čas – cvičením, všestranným pohybom, na ceste za zdravím a krásou.

Začali sme zdravými raňajkami, lebo vieme, že robia skvelý deň. Prvý tréning v poradí bol PEVNÉ TELO s Lexi. Na štart sme zvolili posilňovacie cvičenia v strednej intenzite, špeciálne so zameraním na problémové partie ženského tela. Hneď potom sme sa pustili do pálenia kalórií príjemnou formou – LATINOFITom s Lenkou. Vytancovali sme sa do sýta na najvyššom leveli, aký LATINOFIT má. Po tejto dynamickej makačke dostali priestor pomalšie pohyby a kľudnejší mód. Vďaka FLEXI s Ejkou sme sa vydýchali, dali poriadny strečing a pridali mobilizačné cvičenia – to naj pre pohyb bez obmedzení.

V Ružinove postupne budujeme komunitu aktívnych žien a povieme vám, je to radosť byť v obklopení rovnako naladených ľudí. Zaujímame sa o pohyb a zdravý životný štýl, doslova ním žijeme. Tešíme sa, že aj vy a veríme, že v ďalšej jarnej edícii sa stretneme opäť a dokonca vo vyššom počte. Viac je proste viac!

Špeciálnym hosťom, ktorý nás počas dňa príjemne rozveseľoval, bola Lucka Šípošová, známa slovenská herečka a majiteľka Red Cat Cabaret.

Okrem toho boli počas dňa k dispozícii merania na revolučných prístrojoch so zameraním na zdravie za zvýhodnené ceny. Stav svojich ciev sa dal zmereť na MaxPulse a meranie stavu imunity na biofotonickom skeneri. Počas prestávok medzi tréningami sa kočky dozvedeli viac o produktoch vyššej starostlivosti o pleť a telo, nových technológiách na ošetrenie pleti a výživových doplnkoch. Veľký úspech mali nákupy – oblečko Riť jak má byť a proteínové cestoviny Happy Kraken nemohli na Bee Active chýbať.