Často kladené otázky

Zooza pre ActiWOOWo

Ako sa prihlásiť do systému?

Všetci klienti, ktorí si vytvoria raz registráciu majú automaticky vytvorené aj používateľské konto. Pozor: neregistrujte sa do systému opakovane, ani z neho neodhlasujte! V rámci svojho konca (podstránka Profil) vidíte podrobné informácie o prihláseniach, s možnosťou správy svojej dochádzky.

Kde sa mám prihlasovať?

Na webovej stránke www.ActiWOOWo.sk – kliknete na podstránku Profil. Následne sa v časti Dochádzka prihláste na presný termín vybraného tréningu/tanečnej hodiny/kurzu:

Kedy sa môžem prihlasovať do svojho profilu?

Nové konto automaticky vznikne, až keď si vytvoríte registráciu do niektorého kurzu/na niektorý tréning/otvorenú tanečnú hodinu/event. Ďalším nevyhnutným krokom je Prihlásiť sa na termín.

Ako sa mám prihlasovať?

V podstránke Profil zadáte svoj e-mail, pod ktorým ste si vytvorili svoju prvú registráciu do systému. Stránka automaticky vygeneruje prihlasovací link, ktorý im príde na zadanú e-mailovú adresu. Ak zadaná e-mailová adresa nemá v ActiWOOWo vytvorenú žiadnu registráciu, príde e-mail s touto informáciou.
Následne, keď kliknete na prihlasovací link, budete prihlásený do svojho konta. Tu máte možnosť vidieť podrobné informácie o svojom prihlasovaní a spravovať svoju dochádzku.

Čo robiť, keď mi prihlasovací e-mail neprišiel?

V prípade, že vám nebol doručený e-mail s prihlasovacím linkom, môže to byť z dvoch dôvodov:

  1. Nemáte ešte v systéme vytvorenú platnú registráciu, alebo ste zadali iný e-mail, ako pri prvej registrácii.
  2. Spadol vám e-mail do nevyžiadanej pošty alebo reklamy. Návod ako nastaviť v e-mailovej schránke, aby sa toto nedialo: presuňte si tento email do Hlavnej pošty a bude sa už ďalej zobrazovať v tejto časti e-mailovej schránky.